Who's playing where this weekend?

It's going to be a big weekend of sport in the Eurobodalla Shire, so we thought we'd give you a one-stop place to keep track of all your favourite sports and teams.

Batemans Bay Tigers

Game Times for Sunday, June 23 @ Mackay Park

League Tag: Batemans Bay Tigerettes v Narooma She-Devils @ 12pm.

First Grade: Batemans Bay Tigers v Narooma Devils @ 1.30pm.

Batemans Bay Junior Tigers

All Batemans Bay Junior Tigers teams will be in Bega this Saturday for the Group 16 Minor League Carnival.

Batemans Bay Boars

Game Time for Saturday, June 22 @ Captain Oldrey Park

First Grade: Batemans Bay Boars v Broulee Dolphins @ 2.30pm.

Batemans Bay Junior Boars

Game Time for Saturday, June 22 @ Hanging Rock Oval

Under 14s Girls: Batemans Bay Boars v Wests @ 9.30am.

Batemans Bay Seahawks

Game Times for Saturday, June 22 @ South Oval

Women: Batemans Bay Seahawks v ANU Griffins @ 10am

Reserve Grade: Bye.

First Grade: Bye.

Batemans Bay Junior Seahawks

Game Times for Sunday, June 23 @ Leisure Centre Oval

Under 9s: Batemans Bay Seahawks v Bay & Basin Bombers @ 9am.

Under 11s: Batemans Bay Seahawks v Bay & Basin Bombers @ 10.10am.

Under 13s: Batemans Bay Seahawks v Bay & Basin Bombers @ 12.50pm.

Broulee Dolphins

Game Time for Saturday, June 22 @ Captain Oldrey Park

First Grade: Broulee Dolphins v Batemans Bay Boars @ 2.30pm.

Broulee Junior Dolphins

Game Times for Saturday, June 22

Under 12s: Broulee Dolphins v Uni-Norths @ 10.30am @ Uni-Norths Oval.

Under 14s: Broulee Dolphins v St Edmunds @ 12pm @ Captain Oldrey Park.

Under 16s: Broulee Dolphins v Vikings @ 1pm @ Captain Oldrey Park.

Under 18s: TBA.

Broulee Moruya Giants

Game Times for Saturday, June 22

Under 14s: Broulee Moruya Giants v Eden Whalers @ 1.10pm @ Eden Football Ground.

Under 16s: Broulee Moruya Giants v Pambula FC @ 11.50am @ Bendigo Bank Oval.

Reserve Grade: Broulee Moruya Giants v Pambula FC @ 1.10pm @ Bendigo Bank Oval.

Moruya Sharks

Game Times for Sunday, June 23 @ George Brown Memorial Oval

League Tag: Moruya Sharkettes v Eden Tigerettes @ 12pm.

Reserve Grade: Moruya Sharks v Eden Tigers @ 1pm.

First Grade: Moruya Sharks v Eden Tigers @ 2.30pm.

Moruya-Tuross Sharks

All Moruya-Tuross Sharks teams will be in Bega this Saturday for the Group 16 Minor League Carnival.

Narooma Lions

Game Times for Saturday, June 22 @ Lawrence Park

Under 12s: Narooma Lions v Tathra Sea Eagles @ 9.10am.

Under 14s: Narooma Lions v Tathra Sea Eagles @ 10.30am.

Under 16s: Narooma Lions v Bermagui Breakers @ 11.50am.

Women: Narooma Lions v Tathra Sea Eagles @ 1.10pm.

Seniors: Narooma Lions v Tathra Sea Eagles @ 2.30pm.

Narooma Devils

Game Times for Sunday, June 23 @ Mackay Park

Under 18s: Bye.

League Tag: Narooma She Devils v Batemans Bay Tigerettes @ 12pm.

Reserve Grade: Bye.

First Grade: Narooma Devils v Batemans Bay Tigers @ 1.30pm.

Narooma Junior Devils

All Narooma Junior Devils teams will be in Bega this Saturday for the Group 16 Minor League Carnival.

Eurobodalla Netball Association

Game Times for Saturday, June 22 @ Captain Oldrey Park, Broulee

NetSetGo!

Sweet Peppers v Moruya Tuross Unicorns @ 9.30am.

Broulee Bilbies v Mini Waves @ 9.30am.

Under 10s

Broulee Buzz Bees v Moruya Tuross Tacos @ 10.40am.

Devil Peppers v Moruya Tuross Chipmunks @ 10.40am.

Under 11s

Mexican Waves v Tsunami Waves @ 9.30am.

St Peters 11s v Broulee Bluebelles @ 9.30am.

Moruya Tuross Thunderbolts v Narooma Shooting Stars @ 9.30am.

Under 12s

Sassy Peppers v Broulee Beauties @ 10.40am.

Broulee Buzzers v Broulee Blizzards @ 10.40am.

St Peters 12s v Pumping Waves @ 10.40am.

Inters 2

Broulee Bluebirds v Narooma Comets @ 11.50am.

Rolling Waves v Crashing Waves @ 11.50am.

Narooma Sapphires v Hot Chilli Peppers @ 11.50am.

Bodalla Pacers v St Peters Inters @ 1.10pm.

Moruya Tuross Tornadoes v Moruya Tuross Mustangs @ 1.10pm.

Inters 1

BM Giants v Moruya Tuross Lightning @ 11.50am.

Narooma Nightflames v Rippling Waves @ 11.50am.

Barrelling Waves v Salty Peppers @ 11.50am.

Seniors B

Broulee Bohemians v Gnarly Waves @ 1.10pm.

Moruya Tuross Storm v Narooma Supernovas @ 1.10pm.

Broulee Butter Fingers v Broulee Bullets @ 2.30pm.

Moruya Tuross Thunder v Broulee Balance of Power @ 2.30pm.

BMG v BM Fireflies @ 2.30pm.

Seniors A

Bodalla Bandits v Breaking Waves @ 1.10pm.

Broulee Breakers v Broulee Blazers @ 1.10pm.

Broulee Bananas v Rogue Waves @ 2.30pm.

Eurobodalla Football Association

Game Times for Wednesday, June 19 @ Gundary Oval

All Age Ladies

Moruya Royals v Broulee @ 6pm.

Clyde United v Bodalla @ 6pm.

Moruya Swans v Moruya Blues @ 7.45pm.

Game Times for Friday, June 21 @ Gundary Oval

All Age Men

Moruya v Narooma @ 6.10pm.

Broulee v Bodalla @ 7.45pm.

Game Times for Sunday, June 16

Under 6 Northern League

Bay Strikers v Clyde Eagles @ 9am @ Hanging Rock Oval.

Clyde United v Broulee Stingrays @ 9am @ Surfside Oval.

Under 6 Southern League

Broulee Bluerays v Narooma Rhinos @ 9am @ Captain Oldrey Park.

Moruya Blues v Broulee Mantarays @ 9am @ Gundary Oval.

Narooma Rebels v Moruya Swans @ 10am @ Dalmeny Oval.

Under 7 Northern League

Bay Strikers v Clyde Eagles @ 10am @ Hanging Rock Oval.

Clyde United v Moruya Swans @ 10am @ Surfside Oval.

Under 7 Southern League

Narooma Raptors v Narooma Rascals @ 9am @ Dalmeny Oval.

Bodalla v Moruya Royals @ 10am @ Bodalla Oval.

Moruya Blues v Narooma Rockets @ 10am @ Gundary Oval.

Under 8s

Bodalla v Batemans Bay @ 9am @ Bodalla Oval.

Broulee Stingrays v Moruya Blues @ 9am @ Captain Oldrey Park.

Clyde Eagles v Narooma @ 9am @ Surfside Oval.

Moruya Swans v Broulee Mantarays @ 9am @ Gundary Oval.

Under 9s

Bodalla v Batemans Bay @ 10am @ Bodalla Oval.

Broulee v Moruya Royals @ 10am @ Captain Oldrey Park.

Clyde Eagles v Narooma Red Stars @ 10am @ Surfside Oval.

Moruya Blues v Moruya Swans @ 10am @ Gundary Oval.

Narooma Red Wings v Clyde United @ 10am @ Dalmeny Oval.

Under 10s

Broulee Mantarays v Bodalla @ 10am @ Captain Oldrey Park.

Clyde United v Broulee Stingrays @ 10am @ Surfside Oval.

Moruya Blues v Moruya Swans @ 10am @ Gundary Oval.

Narooma v Batemans Bay @ 10am @ Dalmeny Oval.

Under 11s

Clyde United v Moruya Blues @ 11am @ Surfside Oval.

Moruya Swans v Batemans Bay @ 11am @ Gundary Oval.

Under 13s

Moruya Royals v Moruya Blues @ 9am @ Gundary Oval.

Moruya Swans v Bodalla @ 10.15am @ Gundary Oval.

Clyde United v Broulee @ 11am @ Surfside Oval.

Narooma v Batemans Bay @ 11am @ Dalmeny Oval.

Youth Girls

Moruya Royals v Moruya Blues @ 11.30am @ Gundary Oval.

Moruya Swans v Clyde United @ 1pm @ Gundary Oval.

Youth Boys

Clyde United v Bodalla @ 1pm @ Surfside Oval.

Moruya Blues v Moruya Swans @ 2.30pm @ Gundary Oval.

This story Who's playing where this weekend? first appeared on Bay Post-Moruya Examiner.

Comments